Svatební texty

Určitě jste si položili otázku jaký text na svatební oznámení mám použít. Pokud se neumíte rozhodnout, nebo hledáte originální svatební texty zkuste si vytvořit svatební text sami, nebo se můžete inspirovat texty na webových stránkách, popřípadě oznámeními, které jste dostali. I na naší webové stránce nabízíme k inspiraci několik textů. Doporučujeme si Vámi vybraný text zkopírovat a při online návrhu vložit do oznámení. Nemusíte ho tak celý přepisovat, pouze opravíte zastaralé údaje. Nejdůležitější údaje na svatebním oznámení jsou jména ženicha a nevěsty. Na svatebním oznámení uveďte datum svatby, hezčí je, pokud měsíc napíšete slovem, ne číslovkou. Dále je třeba uvést hodinu sňatku a místo. Na svatebním oznámení se většinou píší i adresy, popřípadě jedna společná. Pokud máte oblíbené a vhodné motto nebo výrok, napište jej na svatební oznámení.

Svatební texty
Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den,jsem velmi spokojená,dostala jsem e-mailem náhled a jsou krásná oznámení. Děkuji za spolupráci.Určitě Vás doporučím i svým známým.Děkuji
24. 05. 2023
Hodnocení 5/5
Dobrý den, děkujeme za velmi rychlé vyřízení objednávky. Od počáteční komunikace, přes odsouhlasení návrhu tubusu po zadání do výroby uběhl pouze jediný den. Vše bylo dodáno dle plánu. Můžeme jen doporučit.
24. 05. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy