Informace o způsobu dopravy a nákladech na dopravu.

Doprava – termíny a ceny

Děkujeme Vám za Vaše objednávky.

Dodací lhůta

Rostoucí množství objednávek nám umožňuje hledat kvalitnější a rychlejší dopravce. Tak se nám podařilo získat kontrakty, které nám umožňují dodávat naše zboží už do 3 dnů téměř na celé planetě.

Je třeba brát v úvahu, že výroba zboží vyžaduje určitý čas. Je to závislé zejména na použité technologii tisku. Nejrychleji Vám umíme vyrobit karty s digitálním tiskem. Pro tisk speciálními technikami, jako například tisk horkými foliemi je nutné počítat s delším časem výroby, jelikož je třeba vyrábět speciální raznice. O době výroby se vždy dozvíte v detailu každého produktu. Obvykle je to 10-14 dnů.

 

Česká republika

Vzorky zdarma

Posíláme na základě objednávky z našeho webu, maximálně 2 ks. Neplatíte ani poštovné ani za vzorky. Termín odeslání do 3 dnů. Posíláme jako obyčejné psaní Českou poštou.

 

Zasílání hotových zakázek

PPL přepravní služba …………. 150 Kč doručení obvykle do 2 dnů

Osobně ……………….. zdarma – v Uherském Brodě, Po-Pá v čase: 7.30-12.00; 12.30-16.00 hod.

 

O tom, že zásilka je expedována budete informováni emailem. Naše firma nemůže zaručit termíny přepravy. Není v naší možnosti, ovlivnit termíny přepravců. Ručíme za termíny, kdy zakázku odesíláme, ne kdy ji dostanete. Využijte možnost uložit zásilku PPL ve Vašem městě. PPL parcelshop si můžete vyzvednout na mnoha místech v celé České republice.

Zahraničí

Firma Pamas má své vlastní pobočky na Slovensku, Maďarsku, Polsku a Německu.

Dodat zboží umíme do každého většího místa na planetě. Pro podrobnější informace o cenách a termínech se ptejte emailem.

 

Příklad:

New York ………. 2 dny ….. 780 Kč

Berlín ……………. 3 dny ….. 182 Kč

Berlín ……………. 1 den ….. 780 Kč

Los Angeles …… 2 dny ……. 780 Kč

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Vše super
30. 06. 2024
Hodnocení 5/5
Pozvánky jsou moc krásné, rychlé dodání, mohu doporučit.
05. 07. 2024
Platební možnosti
Možnosti dopravy