Vaše oznámení a pozvánky Vám umíme potisknout barevně dle Vašich požadavků. Pro přehlednost jsme barvy rozdělili podle technologií jakými se tiskne. Pro každou technologii si můžete prohlédnout nabídku barev a proklikem uvidíte i různé barvy papíru.

Více o technologiích se můžete dozvědět zde.
Barva písma

Barva písma

Pokud si vytváříte svatební oznámení nebo jiný produkt, můžete se rozhodnout pro více možností barvy písma. Třeba brát v úvahu, jaký typ karty si vyberete. Zda jde o moderní kartu nebo třeba romantickou. Romantické svatební oznámení je nejkrásnější ve zlaté nebo stříbrné barvě. Pokud posíláte oznámení o narození dítěte, tam byste měli použít nějakou veselou výraznou barvu. V úvahu je třeba brát i velikost písma, protože pokud je velikost malá a barva nevýrazná bude pozvánka těžko čitelná. V našem editoru si můžete snadno vyzkoušet jaká barva se Vám na Váš vzor hodí.

Jaké barvy lze tisknout?

U nás děláme tisk několika technologiemi a každá technologie má jiné možnosti. Pro nás je nejoblíbenější horký tisk razicími fóliemi, pouze tato technologie dokáže, aby barva byla originální zlatá nebo stříbrná. Velmi zajímavá je termografie. Je to plastické písmo, kterého když se dotknete, cítíte, že je vystouplé. Nejčastěji se používá hnědá termografie. Je velmi dobře čitelná a elegantní. Digitální tisk umožňuje nejširší rozsah barev a je nejlevnější. Více o technologiích se můžete dozvědět na naší stránce.

Jaké barvy lze tisknout?
Vzorek zdarma

Vzorek zdarma

Nejste si jisti, jaká je skutečná barva na vánočním přání nebo novoročence? Nevadí, objednejte si vzorek zdarma. Každý monitor a displej zobrazuje barvy trochu jinak, a proto je lepší objednat si vzorek. Ať už se jedná o oznámení o narození dítěte nebo svatební oznámení, výsledná barva je důležitá, zvláště pokud ji potřebujete sladit s další výzdobou.

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den,pozvánky nádherné , 100% spokojenost,rychlé dodání,,múžu doporučit.Děkuji
22. 11. 2023
Hodnocení 5/5
Od Vaší společnosti nakupujeme PFka už několik let a pokaždé naprostá spokojenost. Výborná kvalita, krásný vzhled, nápad a ještě k tomu přijatelná cena. Je skvělé, že si může člověk upravit / doplnit texty, logo apod. Možná bych zapracovala na detailnějších popiscích produktů, nebo i lepších fotografiích, náhledech. Pokaždé si nejsem totiž jistá, jak přesně bude PF vypadat, lesk/mat, výřezy apod., naštěstí vím, že se nemusím bát, protože nakonec jsme s výsledkem vždy spokojení. 100% doporučujeme! Za Omegu Anežka
28. 11. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy