Náš příběh

O nás

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Od roku 2007 jsme postupně začali zakládat pobočky v dalších okolních zemích. Postupně jsme vytvořili síť firem v Maďarsku, Polsku, Slovensku a Německu. Naše výrobky zde mají úspěch, což je vidět zejména na výstavách. S úspěchem jsme se zúčastnili na výstavách v Bratislavě, Nitře, Košicích, Praze, Brně, Budapešti, Krakově, Stuttgartu, Vídni, Mnichově a Curychu.

Nejdříve jsme tiskli maturitní a promoční oznámení. Pak jsme se zaměřili zejména na svatební oznámení a vánoční přání. Tyto dvě komodity jsou našim hlavním výrobním artiklem. Naše svatební oznámení můžete najít v každém městě ve svatebním salonu nebo v tiskárnách, které s námi spolupracují.

Nároky zákazníků však stoupají, a proto jsme se rozhodli vytvořit novou webovou stránku, která má inovovaný design a přináší zákazníkům více komfortu při objednávání. Součástí webu je i grafický editor vysoké kvality, který zákazníkům umožňuje přizpůsobit si výrobky svým požadavkům.

Zároveň rozšiřujeme nabídku výrobků o pozvánky na oslavu a oznámení o narození dítěte.

Neustále zdokonalujeme naše tiskařské technologie a nabízíme speciální technologie jako jsou ražba fóliemi, slepotisk a termografie. Z úspěchem nabízíme i digitální výsek laserem.

Za naše kolekce výrobků jsme byli opakovaně oceněni Zlatou pečetí.

Věříme, že i vy budete našimi spokojenými zákazníky!

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den,pozvánky nádherné , 100% spokojenost,rychlé dodání,,múžu doporučit.Děkuji
22. 11. 2023
Hodnocení 5/5
Od Vaší společnosti nakupujeme PFka už několik let a pokaždé naprostá spokojenost. Výborná kvalita, krásný vzhled, nápad a ještě k tomu přijatelná cena. Je skvělé, že si může člověk upravit / doplnit texty, logo apod. Možná bych zapracovala na detailnějších popiscích produktů, nebo i lepších fotografiích, náhledech. Pokaždé si nejsem totiž jistá, jak přesně bude PF vypadat, lesk/mat, výřezy apod., naštěstí vím, že se nemusím bát, protože nakonec jsme s výsledkem vždy spokojení. 100% doporučujeme! Za Omegu Anežka
28. 11. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy