Náš příběh

O nás

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Od roku 2007 jsme postupně začali zakládat pobočky v dalších okolních zemích. Postupně jsme vytvořili síť firem v Maďarsku, Polsku, Slovensku a Německu. Naše výrobky zde mají úspěch, což je vidět zejména na výstavách. S úspěchem jsme se zúčastnili na výstavách v Bratislavě, Nitře, Košicích, Praze, Brně, Budapešti, Krakově, Stuttgartu, Vídni, Mnichově a Curychu.

Nejdříve jsme tiskli maturitní a promoční oznámení. Pak jsme se zaměřili zejména na svatební oznámení a vánoční přání. Tyto dvě komodity jsou našim hlavním výrobním artiklem. Naše svatební oznámení můžete najít v každém městě ve svatebním salonu nebo v tiskárnách, které s námi spolupracují.

Nároky zákazníků však stoupají, a proto jsme se rozhodli vytvořit novou webovou stránku, která má inovovaný design a přináší zákazníkům více komfortu při objednávání. Součástí webu je i grafický editor vysoké kvality, který zákazníkům umožňuje přizpůsobit si výrobky svým požadavkům.

Zároveň rozšiřujeme nabídku výrobků o pozvánky na oslavu a oznámení o narození dítěte.

Neustále zdokonalujeme naše tiskařské technologie a nabízíme speciální technologie jako jsou ražba fóliemi, slepotisk a termografie. Z úspěchem nabízíme i digitální výsek laserem.

Za naše kolekce výrobků jsme byli opakovaně oceněni Zlatou pečetí.

Věříme, že i vy budete našimi spokojenými zákazníky!

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Lampičku jsem objednala v pondělí a další týden v pátek jsem ji dostala, byla to rychlá akce na konec školního roku. Lampička je parádní, skvělá komunikace s prodejci, moc doporučují, paní učitelka bude mít určitě radost. Příští rok budeme dělat i paní učitelce od mladší dcerky. ***
17. 06. 2024
Hodnocení 5/5
Doporučuji. Krásný dárek pro paní učitelku. Komunikace v pořádku
19. 06. 2024
Platební možnosti
Možnosti dopravy