Náš příběh

O nás

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Firma PAMAS vznikla nejprve jako živnost a po nárůstu obchodních aktivit byla založena společnost PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. Je to již více než 25 let, co se zabýváme tiskem.

Od roku 2007 jsme postupně začali zakládat pobočky v dalších okolních zemích. Postupně jsme vytvořili síť firem v Maďarsku, Polsku, Slovensku a Německu. Naše výrobky zde mají úspěch, což je vidět zejména na výstavách. S úspěchem jsme se zúčastnili na výstavách v Bratislavě, Nitře, Košicích, Praze, Brně, Budapešti, Krakově, Stuttgartu, Vídni, Mnichově a Curychu.

Nejdříve jsme tiskli maturitní a promoční oznámení. Pak jsme se zaměřili zejména na svatební oznámení a vánoční přání. Tyto dvě komodity jsou našim hlavním výrobním artiklem. Naše svatební oznámení můžete najít v každém městě ve svatebním salonu nebo v tiskárnách, které s námi spolupracují.

Nároky zákazníků však stoupají, a proto jsme se rozhodli vytvořit novou webovou stránku, která má inovovaný design a přináší zákazníkům více komfortu při objednávání. Součástí webu je i grafický editor vysoké kvality, který zákazníkům umožňuje přizpůsobit si výrobky svým požadavkům.

Zároveň rozšiřujeme nabídku výrobků o pozvánky na oslavu a oznámení o narození dítěte.

Neustále zdokonalujeme naše tiskařské technologie a nabízíme speciální technologie jako jsou ražba fóliemi, slepotisk a termografie. Z úspěchem nabízíme i digitální výsek laserem.

Za naše kolekce výrobků jsme byli opakovaně oceněni Zlatou pečetí.

Věříme, že i vy budete našimi spokojenými zákazníky!

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den,jsem velmi spokojená,dostala jsem e-mailem náhled a jsou krásná oznámení. Děkuji za spolupráci.Určitě Vás doporučím i svým známým.Děkuji
24. 05. 2023
Hodnocení 5/5
Dobrý den, děkujeme za velmi rychlé vyřízení objednávky. Od počáteční komunikace, přes odsouhlasení návrhu tubusu po zadání do výroby uběhl pouze jediný den. Vše bylo dodáno dle plánu. Můžeme jen doporučit.
24. 05. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy