Svatební razítko pro originalitu vaší svatby

Svatební razítko je drobným a zajímavým detailem, který dodá originalitu vašim svatebním dekoracím a spojí všechny prvky vaší svatby do komplexního celku. Ty najdůležitější věci přeci bývají podepsané a potvrzené razítkem.

Dejte punc důležitosti kroku a události, pro kterou  jste se společně rozhodli – vaší svatbě. Kde se jen podíváte bude jasné, že jde o váš velký den. Vaši hosté budou vnímat jednotu a symbiózu tohoto dne i díky svatebnímu razítku.

Jestli právě přemýšlíte nad tímto detailem, v PAMAS-u jsme jednoznačně na vaší straně.

Originalita pro vaše svatební dekorace

Svatební razítko

Naši klienti si oblíbili hlavně kulaté svatební razítka s průměrem 40mm. Pokud preferujete obdelníkový tvar, i takové razítka vám rádi vyrobíme. Samozřejmostí jsou barvící podušky, přičemž kromě klasické černé si můžete vybrat  i modrou, červenou, zelenou anebo hnědou barvu. Barvu vašeho svatebního razítka si vhodně sladíte se svatební výzdobou a dalšími detaily svatby.

Každé svatební razítko od nás má elegantní dřevěný držák.

Pro informaci, svatební razítka vyrábíme 2 základními metodami. První metoda představuje náročnější proces výroby z tekutého polymeru. Jednodušším a modernějším způsobem je výroba laserem ze speciální gumy, na kterou sa vypálí písmenka.

Každý detail se počítá

Svatební razítko

Svatebním razítkem můžete označit obálku s vaším svatebním oznámením. Můžete s nim dotvořit zasadací pořádek, nebo jmenovky se jmény svatebních hostů. Orazítkovat můžete také svatební menu, ubrousky na svatební stůl anebo láhve se svatebním nápojem.

Svatební kniha hostů může být taktéž označena svatebním razítkem. Krabičky se svatební výslužkou, dárečky pro svatební hosty, svatební poděkování anebo fotografie ze svatby, které pošlete vašim nejbližším, to jsou další možnosti použití svatebního razítka. A určite máte už i vy svůj nápad, jak jej použít.

Jednoduše „bouchněte“ vaše společné razítko a všem bude jasné, o koho a o jaký výjímečný den jde. A to nejen před svatbou, ale i v době, kdy si budete připomínat další výročí vašeho speciálního dne.

Jedinečná svatba je v detailech

Pokud patříte k těm, jejichž představa svatby se spojuje právě s vytvořením dojmu celistvosti a komplexnosti, rádi vám vyrobíme svatební  oznámení, jmenovky, svatební menu, svatební etikety na láhve, svatební knihu hostů anebo svatební zasadací pořádek, které budou krásně korespondovat se všemi svatebními detaily a potvrdí, že vaši hosté jsou na té správné a jedinečné svatbě.

Naše produkty = vaše svatební volba

Svatební razítko

Prohlédněte si nabídku svatebních razítekk a vyberte si to, které nejvíce podtrhne originalitu vaší svatby. Pokud máte otázky, určitě nám napište: pamas@pamas.cz nebo volejte: +420 572 635 417

Chcete si naplnit vaši představu o detailech, které spojí svatební den do nezapomenutelného celku? Rádi vám představíme naše produkty a společně je pro vás připravíme.

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Děkujeme za krásné oznámení.
12. 03. 2023
Hodnocení 5/5
Dobrý den, domluva s obchodem profesionální. Ochotně zaslali více druhů ražeb a barevných variant svatebních oznámení. Poté bez problémů vyrobili a za pár dní to již bylo u nás. Kvalita tisku perfektní, oznámení splnilo naše očekávání. Děkujeme moc.
13. 03. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy