Pošlete radost, vyvolejte emoci a zachovejte tradici

Předvánoční čas a celý ten vánoční kolotoč se pohybuje ve spleti velkého množství zvyků, tradic a symbolů. Které 3 věci vám „cinknou“ v mysli, když se řekne slovo „VÁNOCE“? Máte to?

Objevili se tam vánoční pohlednice? My chceme zaostřit právě na tento malý symbol Vánoc. Na vánoční přání – pohlednice. Jako symbol, v kterém se spojí dlouholetá tradice (vždyť pohlednice se posílají už vícc jak 100 let) ze srdečným přáním odesilatele (kolik krásných věcí přejeme tomu, co si pohlednici přečte) a emoce radosti, štěstí anebo pokoje adresáta (i vaše babička si odkládala vánoční přání za sklo do kredence a zůstávali tam až do Velké noci?).

Papírové pohlednice měli, mají a budou mít omnoho větší kouzlo, jsou osobnější a víc láskyplné. O tom jsme přesvědčeni i my, v Pamas-u.

Vánoční přání pro vás

Každý rok připravujeme novou kolekci, kde aplikujeme aktuální trendy a módní směry. Naši designéři spolupracují při vývoji produktů s výrobním oddělením, aby jsme dosáhli ideální symbiózi barevných kompozící, použitých materiálů a vhodných technológií pro to nejkrásnější vánoční přání. 

Otevírací anebo v podobě kartičky, klasické anebo moderní motivy, či se speciálním detailem, který podtrhne jejich kouzlo a krásu. Určitě vás zaujme originální zlatý tisk, který používáme na vánoční přání.

Na vánoční přání vám natiskneme váš vlastní vánoční „vinš“. Pro ty, kteří se raději nechají přemluvit na osvědčené texty, máme několik námětů. Anebo si objednáte „holou“ kartičku a přání vlastnoručně napíšete.

Ve prospěch našich přání mluví i reference, které dostávame od našich klientů. Nechejte se inspirovat.

Promyslete si, jaké bude vaše letošní vánoční přání a ostatní už nechte na nás.

Vy ho už jen vlastnoručně podepíšete a odešlete.

novoročenka

 

 

Vzorek zdarma

Chcete se dopředu přesvědčit o tom, jak bude vaše vánoční přání vypadat? Jednoduše si objednejte zdarma vzorek vašeho budoucího vánočního přání a ověříte si to sami – provedení, barvu, kvalitu tisku.

Objednejte už dnes a pošlete radost

Široká nabídka vánočních přání pro vaše blízké, vzdálenou rodinu anebo obchodní partnery,  je pro vás už připravena.

Stačí, když ji otevřete, podíváte, a jestli budete potřebovat s čímkoliv poradit, napište nám na: pamas@pamas.cz anebo zavolejte:  +420 572 635 417

Čím víc radosti i díky vánočním přáním rozdáte, tím víc radosti a zadostiučinění pocítíte ve svém nitru.

Rozhodněte se ješte dnes a objednejte si vánoční přání, kterým pošlete radost,  vyvoláte emoci a zachováte tradici.

 

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Děkujeme za krásné oznámení.
12. 03. 2023
Hodnocení 5/5
Dobrý den, domluva s obchodem profesionální. Ochotně zaslali více druhů ražeb a barevných variant svatebních oznámení. Poté bez problémů vyrobili a za pár dní to již bylo u nás. Kvalita tisku perfektní, oznámení splnilo naše očekávání. Děkujeme moc.
13. 03. 2023
Platební možnosti
Možnosti dopravy