Technologie a kvalita tisku na prvním místě pro Vaše novoročenky

Technologie výroby a spokojenost klientů s vyhotovením vánočního přání přímo úměrně souvisí. Proto je kvalita tisku jedním ze základních parametrů pro posouzení kvalitního a krásného přání které odpovídá vysokým nárokům klientů.

Otázky a reference našich klientů typu: „Jaký je to papír? Tak to zlaté písmo, to chci mýt i já. Detaily těchto výřezů jsou opravdu přesné. Toto je přesně takové přání, jaké jsem si představoval. Krásná a precizní práce.“ – vyjadřují, že klienti chtějí vědět a jsou rádi informovaní i o tom, jak to v naší výrobní „kuchyni“ vypadá a co zaručí kvalitu přání.

Technologie jsou jednoznačně zárukou kvality. Zjistíte to nejen při jejich vnímání okem, ale i při jejich zkoumání hmatem. Aby se vaše představa o přání zhodovala s reálným zážitkem, když si ho
poprvé vezmete do ruk a budete ho číst, je potřebné zvolit nejlepší technologii tisku.

 

 

Nejkrásnější přání (vánoční i svatební) si vyžadují výjimečné technologie

S výrobou přání máme v PAMAS-u víc jak 25-leté zkušenosti a jejich kvalita spočívá v technologiích.

Každý rok připravujeme novou kolekci přání, kde aplikujeme aktuální trendy a módní směry. Naši designéři spolupracují při vývoji produktů s výrobním oddělením, aby jsme dosáhli ideální symbiózi barevných kompozic, použitých materiálů a vhodných technologií pro to nejkrásnější vánoční přání.

Jestli to bude digitální tisk, ražba fólií, slepotisk, termografie, reliéfní ražba anebo laserový výsek, to závisí od samotného provedení a vzoru navrhnutého přání.

Jako příklad uvádíme digitální tisk, který se používá nejčastěji. Je vhodný pro většinu druhů papíru a plnobarevný tisk. Mezi nejmodernější a nejnověší technologie schopné rychle změnit grafiku a vyřezat i nejmenší detaily, patří laserový výsek. Dokážeme pomocí něho gravírovat a řezat do různých materiálů, jako například papír, guma, umělá hmota, ale i dřevo a kámen.

Určitě vás bude zajímat, čím se jednotlivé typy tisku odlišují. Podívejte se na tyto informace ješte předtím, než si objednáte vaše přání a seznamte se s jednotlivými typy. Zjistíte, proč a který bude ten nejlepší pro vaše přání.

Stojíme si za vyšší cenou přání, která souvisí s náročnějším a nákladnějším způsobem výroby. V závěru si uvědomíte, že váš konečný produkt plně koresponduje s grafickým návrhem (anebo ho i převyšuje). Díky vyjímečné a kvalitní technologii.

Samozrejme, celú túto časť môžete preskočiť a rovno nám povedať vaše predstavy. O tom, akým spôsobom sa bude výroba pozdravu realizovať, jednoducho necháte plne v našej odbornej kompetencii.

Vzorka zadarmo

Chcete se dopředu přesvědčit o kvalitě vašeho vánočního přání anebo o tom, jak bude vypadat? Jednoduše si objednejte zdarma vzorek vašeho budoucího přání a ověříte si to sami – provedení, barvy, kvalita tisku.

Novoročenka B 812

 

Objednajte si pozdravy vysokej kvality

Široká nabídka vánočních přání pro vaše obchodní partnery, blízké anebo vzdálenou rodinu je pro vás už připravena.

Stačí, když ji otevřete, podíváte, a jestli budete potřebovat s čímkoliv poradit, napište nám na: pamas@pamas.cz nebo zavolejte:  +420 572 635 417.

Rozhodněte se ješte dnes a objednejte si vánoční přání, kterým pošlete radost,  vyvoláte emoci a zachováte tradici.

 

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den, jsem spokojen, novoročenky jsou krásné a příští rok zase zvolím tuto společnost. Objednávka byla vyřízena k naší plné spokojenosti. ***, 10. 12. 2020
23. 02. 2021
Hodnocení 5/5
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat. Jsme nadšení ze sv. oznámení, které jste nám poslaly. Výborná komunikace, domluva a hlavně rychlost. Určitě Vás budeme doporučovat. Hezký den ***, 23. 2. 2012
23. 02. 2021

Platební možnosti

Možnosti dopravy