Je září vhodné pro objednávku Vánočních přání? Určitě ano!

Určitě se najdou aktivity, které se pojí s nejkrásnějším obdobím roku – s Vánocemi a začínají se plánovat a připravovat už v září. Z našimi víc jak 25-letými zkušenostmi víme, že právě firemní vánoční přání je vhodné objednávat v září. Potěšte vaše zákazníky, obchodní partnery, dodavatele anebo přátele originálními vánočními pohlednicemi.

Každý rok realizujeme objednávky pro několik tisíc firem a naši klienti si převeznou několik 100.000 novoročních přání v rámci celého světa.

Naše klientské portfólio je velmi široké – od nadnárodních koncernů, prezidentských kanceláří, politických stran, až po malé firmy a živnostníky.

Promyslete si, jak by měli vypadat. Promyslete, jaký text anebo odkaz by měli nést. Představte si, jakou emoci vyvolají, když je za nedlouho budou adresáti číst. Teď je na přípravu a objednávku firemních novoročenek vhodné období, aby jste byli „v pohodě“ v předvánočním stresu.

Tipy pro sezónu 2020/2021

Naše aktualizovaná nabídka pro tuto sezónu je už k dispozici na internetové stránce a čeká na vaše objednávky.

Můžete si vybrat otevírací firemní vánoční přání anebo firemní novoročenky ve tvaru kartičky.

Novoročenky s motivem zimní krajinky, vánoční vesničky, domečky, stromy, motivy vánočních symbolů, s ilustracemi anebo s fotografiemi. Přírodní, jemné, luxusní, kýčové, nostalgické, radostné, reprezentativní – v klidu si prohlédněte všechny motivy a určitě si vyberete podle vašich představ.

Můžete sáhnout po zlatém tisku, který dodá vašim novoročenkám zaručeně větší šmrnc.

Díky používaným technologiím jsou naše novoročenky odrazem opravdu dokonalé a precizní práce.

Logo na firemní novoročence

Přejete si vaše firemní logo na firemním vánočním přání? Samotřejmě, u nás není problém. Stejně tak není problém natisknout vlastní text, název firmy nebo dokonce i podpisy – to vše dle vašich požadavků.

Malým, ale o to zajímavějším detailem novoročenky může být laserový výsek názvu vaší společnosti.

Online editor

Jestli máte zájem, můžete si vyzkoušet roli grafika a vaši pohlednici k Vánocům upravit pomocí online editoru.

Vyberte si motiv z nabídky a díky jednoduchým krokům změníte vzhled, vypustíte nepodstatný detail, nastavíte si vyhovující barevnou škálu, změníte anebo doplníte fotografii, či logo a ješte víc personalizujete blahopřání.

Jednoduše, hravě, podle vlastní fantazie, s vlastními fotografiemi a z pohodlí kanceláře – takto funguje náš online editor.

Vzorky zdarma

Chcete vědět dopředu, jak budou vaše firemní novoročenky opravdu vypadat po vytisknutí?

Stačí, když si objednáte vzorek blahopřání a sami si to ověříte – provedení, barvy i kvalitu tisku.

Získejte 10% slevu

Objednejte si firemní novoročenky do 15.10.2020 a získáte slevu 10%. Využijte tuto výhodnou akci při objednávce firemních novoročenek co nejdříve.

Soukromé vánoční přání

Chcete mít vaše soukromé vánoční přání a potřebujete víc jak 5 kusů? Vyskoušejte online editor a připravte si vlastní vánoční pohlednice pro vaše blízké.

Můžete si je přispůsobit, jak budete potřebovat – doplnit váš text i vaši oblíbenou vánoční fotografii.

6 důvodů pro objednávku firemního PF-ka v září

 

  1. Široká a kompletní nabídka jednotlivých motivů a provedení – je z čeho vybírat
  2. Precizně vybraný text a funkčně umístění loga
  3. Dostatečný čas na experimentování a grafické úpravy v online editoru
  4. 10% sleva při objednávce do 15.10.2020 ušetří rozpočet na vánoční přání
  5. Dostatečný čas pro vytvoření a schválení vzorku a jeho případné úpravy
  6. Přesné naplánování odeslání firemních novoročenek a jejich doručení tak, aby si klienti přečetli jejich poselství v pravou chvíli.

Naši kolegové vám odborně poradí při výběru designu, textů a ostatních detailů, které jsou pro vaše novoročenky důležité. Napište nám: pamas@pamas.cz nebo zavolejte: +420 572 635 417.

Jediné, co neumíme zařídit, je nadepsání obálek s novoročenkami a jejich odeslání vašim partnerům. To necháme ve vaší kompetenci.

Poznačte si, že firemní vánoční přání se objednávají v žáří. A v prosinci budete „v pohodě“.

Mluví o nás

Nezávislé recenze

Hodnocení 5/5
Dobrý den, jsem spokojen, novoročenky jsou krásné a příští rok zase zvolím tuto společnost. Objednávka byla vyřízena k naší plné spokojenosti. ***, 10. 12. 2020
23. 02. 2021
Hodnocení 5/5
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat. Jsme nadšení ze sv. oznámení, které jste nám poslaly. Výborná komunikace, domluva a hlavně rychlost. Určitě Vás budeme doporučovat. Hezký den ***, 23. 2. 2012
23. 02. 2021

Platební možnosti

Možnosti dopravy